NAGŲ LAKO JUOSTELĖS

NAGŲ LAKO JUOSTELĖS

100 % Tikro nagų lako juostelės iš esmės pakeičia nagų lakavimo metodą, tad išvengsite rūpesčių dėl ilgo džiūvimo ir netvarkos. Skilinėjimui atsparios mūsų nagų juostelės buvo sukurtos naudojant visame pasaulyje patentuotą technologiją ir trijų sluoksnių formulę, kurią sudaro pagrindas, spalva ir viršutinis sluoksnis.
Nagų juosteles naudoti paprasta, nesvarbu, esate namuose ar keliaujate – vos per kelias minutes suteiksite profesionalaus salone atlikto manikiūro įvaizdį savo nagams. O kai norėsite pakeisti spalvą ar stilių, tiesiog nuvalykite juosteles nagų lako valikliu ir pasirinkite naują nagų dizainą iš „Color Street“ asortimento.

 

Sukurti „Color Street“ produktus įkvėpė Niujorkas, miesto, kuris niekada nemiega, nenutrūkstama jo energija ir pašėlusiai spalvinga kultūrų sintezė, tad prekių ženklas siūlo platų spalvų ir nagų dailės dizaino asortimentą tiesiogiai nepriklausomiems stilistams bei jų klientams. Tikime, kad kiekvienas žmogus gali būti „pats sau bosas“, svajotojas ir savyje atrasti išskirtinumą.

Pajuskite gerą nuotaiką ir žavesį, kurį suteikia begalinis nagų dizaino stilių pasirinkimas ir tokie nuostabūs atspalviai kaip „New York Minute“, „Tokyo Lights“ ar „Meet Me in Paris“. Išskirtinis nagų dailės dizainas, blizgesys, sodrios spalvos ir net prancūziškas manikiūras – siūlome puikias nagų dizaino kolekcijas bet kokiai nuotaikai ar progai – nuo žaismingų iki oficialių, nuo elegantiškų iki ekstravagantiškų. Mūsų 100 % nagų lako juostelės pakeičia nagų lako pagrindą, spalvą ir viršutinį sluoksnį, o jūs galite pamiršti apie erzinantį nagų lako džiūvimą!

Spalvos ryškios, paviršiai blizgūs ir lengvas pritaikymas prie nago. Šios nuostabios nagų lako juostelės užtikrina puikią nagų išvaizdą iki 10 dienų, be to, jas lengva pašalinti bet kokiu nagų lako valikliu. Įsivaizduokite pilną kambarį žmonių, kurie bendrauja, dalijasi istorijomis ir kalbasi apie madą. Koks aksesuaras papildo kiekvieną įvaizdį? Žinoma, kad nagai! „Socialinis pardavimas“ yra puikus būdas dalytis žinia apie šias puikias nagų juosteles: kiekvienas mėgsta dalyvauti renginiuose ir praleisti šiek tiek laiko minioje.

 

Kompanija iš JAV

Color Street LLC,
922 Riverview Drive, 
Totowa, NJ, 07512

Kompanijos parduotuvė www.colorstreet.lt

Jauskitės užtikrintai naudodami Holo Your Heart – šis blizgantis holografinis atspalvis..
€1697
90
Apkabinkite savo laukinę pusę su Safari Chic – blizgančiu aukso atspalvio leopardo rašt..
€1697
89
100 % tikro nagų lako juostelės ..
€1697
88
Padidinkite blizgesį su Cran-tastic, putojančiais raudonais blizgučiais. ..
€1575
87
Rašyk
Skambink